O nas - Context Zagraniczne Kursy Językowe Metodyczne Erasmus

Context Language Solutions contact info
Witamy na stronie naszej agencji językowej.

Jesteśmy  organizacją, która zajmuje się edukacją w każdym przedziale wiekowym oraz na każdym etapie kariery zawodowej. Istniejemy na rynku od roku  2001 co świadczy o naszym doświadczeniu oraz profesjonalizmie.
Oferujemy kursy językowe dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zajmujemy  się aktywnie szkoleniem zawodowym nauczycieli w kraju i za granicą.

Jesteśmy agencją oferującą kursy językowe i inne formy szkolenia w Wielkiej Brytanii. Co wyróżnia nas  od pozostałych firm oferujących podobne usługi to indywidualne podejście  do klienta.
U nas obsługa nie kończy się na dokonaniu rezerwacji i opłaceniu czesnego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji cały czas. Nie ważne więc czy wysyłają  Państwo dzieci za granicę czy też sami wybieracie się na kurs. Możecie  cały czas liczyć na nasze wsparcie w kraju i za granicą.
Co istotne WSZYSTKIE szkoły które mamy w ofercie, zostały przez nas  sprawdzone. Nasz przedstawiciel odwiedza każdą nową placówkę i dokonuje  jej oceny.
Mogą  więc mieć Państwo pewność, że informacje przez nas przekazywane są wiarygodne i zgodne ze stanem faktycznym. Pozwala to również na bardziej optymalne dostosowanie wyboru do potrzeb klienta.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Jesteśmy akredytowaną agencją EnglishUK zrzeszającą  ponad 470 ośrodków dydaktycznych w Wielkiej Brytanii. Świadczy to o  naszym profesjonaliźmie i zaangażowaniu w najwyższą jakość nauczania  oraz obsługi.

Jesteśmy akredytowaną agencją EnglishUK Działamy na polskim rynku od 2001 roku Kursy metodyczne Erasmus+ Wielka Brytania oraz MaltaDarmowa pomoc w wypełnianiu wniosków do programu Erasmus+ Od 2001 roku wyjechało z nami ponad 2000 nauczycieli z Polski Kursy dla dzieci w wieku 7-17 latKursy Business English - kursy specjalistyczne np. dla prawników Kursy dla dorosłych w prawie 50 szkołach językowych Matura w Anglii Szkolenia miękkie dla dużych firm i korporacji

Właścicielem strony jest:
Context Language Solutions Ltd.
5 The Mall, London, W5 2PJ
Wielka Brytania, Numer firmy 9720723